16.11.2017 Навчальний процес 0

Виконуючи Закони України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, “Про мови”, керуючись Конституцією України, Положенням про загальноосвітній навчальний заклад,

Національною державною програмою “Освіта України XXI століття”, Законом України “Про охорону дитинства”, нормативними документами Міністерства освіти і науки, адміністрація ЗОШ І-ІІ ступенів №4 у 2017/2018 навчальному році продовжила свою роботу над реалізацією проблемної теми: “Формування життєвих компетенцій учнів у рамках освітнього простору“.

Метою діяльності школи є навчання і виховання свідомого і відповідального громадянина, який є соціально і політично активною особистістю і забезпечення реалізації прав громадян на базову загальну середню освіту та ріня освіти, визначеного державним освітнім мінімумом, з урахуванням національно-культурних потреб та індивідуальних інтересів.

Тип навчального закладу – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4 ім. В. Н. Нерез
Кількість класів – 9
Мова навчання – українська.

Робочий навчальний план на 2017/2018 навчальний рік складено відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 07.06.2017р.     № 1/9-315 « Про структуру 2017/2018 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів».

• для 1-4-х класів – за Типовими навчальними планами початкової школи, затвердженими наказом МОНмолодьспорту України від 10.06.2011 № 572 ( із змінами) ;
  • для 5-9-х класів – за Типовими навчальними планами загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня, затвердженими наказом МОНмолодьспорту України від 03.04.2012 № 409 ( із змінами ).

Режим роботи закладу п’ятиденний, заняття проводяться в одну зміну.

Тривалість уроків :

• 1 клас – 35 хвилин ;
  • 2 – 4 класи – 40 хвилин ;
  • 5 – 9 класи – 45 хвилин .

Тривалість перерв складає 10 хвилин, велика перерва – 30 хвилин.

Відповідно до статті 16 Закону України « Про загальну середню освіту»

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою :

• І  семестр – з 01 вересня   по 22 грудня
  • ІІ семестр – з 10 січня       по 25  травня

Впродовж навчального року учні мають канікули :

• осінні  – з  30 жовтня  по 05 листопада
  • зимові – з  25 грудня   по 09 січня