28.09.2021 Інклюзивне навчання Інформація для батьків 0

ПОРАДИ БАТЬКАМ ЗВИЧАЙНИХ ДІТЕЙ

•  Виховуйте у своїх дітей терпимість, культуру спілкування з людьми, що не такі, як усі. Якщо дитина починає ставити запитання, бачачи таку дитину, шепніть їй на вухо, що на всі запитання ви відповісте вдома, а зараз вона має поводитися як зазвичай, тому що нічого дивного не відбувається.
  •  Будьте взірцем для дитини у стосунках із такими людьми.
  •  Не говоріть поблажливо або презирливо про таких людей. Підкреслюйте, що ці люди – такі самі, як усі, і навіть набагато працелюбніші, оскільки те, що ми робимо легко і непомітно, у них зазвичай викликає утруднення.
  •  Читайте або розповідайте дітям про відомих людей, які сьогодні знані по всьому світу, попри свої обмежені можливості, або розповідайте про своїх знайомих, яким надзвичайно складно долати ті труднощі, що трапляються їм у житті.
  •  У розмові з диною підкеслюйте гідність тієї чи іншої конкретної дитини з ООП. Наприклад: «Настя дуже добра дівчинка», «Сашко зовсім не жадібний» або «Іра дуже багато читає, запитай у неї…»