Тренінг “Creative writing”

Тренінг “Creative writing”

20.09.2019 Заходи 0

19 вересня на базі центральної дитячої бібліотеки вчителі Токмацької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4 імені Віри Назарівни Нерез прийняли участь у тренінгу з креативної методики “Creative writing       ” . Тренінг проведено в рамках проекту “Діалог для миру та інтеграції”, реалізується Приватною установою “Українська мережа освіти дорослих та розвитку інновацій” (травень-грудень 2019 року) за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Федеративної республіки Німеччина. Партнер проекту з Німеччини- Comporative Research Network. Кандидат економічних наук, радниця міського голови, спів-голова ГО “Платформа Суспільної Взаємодії” Криворучко Наталя Володимирівна структуровано, доступно і  позитивно провела заняття. Особливо хотілось би  відмітити аспекти  роботи з координації психології особистості, складання слоганів за методикою Loesje, вміння працювати із запереченнями та нейтралізацію конфліктних ситуацій. Роботи педагогів школи, як учасників тренінгу, були детально опрацьовані та розглянуті Наталією Володимирівною. Енергійність Тренера заряджає на подальшу продуктивну  та сумісну роботу.