Проект “Проектні офіси в навчальних закладах. Від ініціативи в школі – до розвитку громади”.

16.04.2019 Заходи 0

В Проекті беруть участь представники чотирьох громад Запорізької області : Токмацької, Чернігівської, Широківської та Остриківської. Проект реалізується за підтримки Програми V-Lead з Європою. Ментор  школи Андрієнко Аліна Юріївна та представник батьківської громади Закладна Вікторія Миколаївна брали участь у дводенному тренінгу 6 та 7 квітня в м. Токмак .

11 квітня у рамках проекту ” Від ініціативи в школі- до розвитку громади” в ЗОШ №4 імені Віри Назарівни Нерез  відбувся стартовий воркшоп для учнів, батьків та вчителів.

Мета заходу- визначення напрямку діяльності проектного офісу, створеного у закладі. У процесі інтерактивного спілкування учасники дізналися багато нового один про одного. Старт роботи проектного офісу був успішним.

Після зустрічі залишилися лише позитивні емоції. Проект реалізується громадською організацією Інститут громадського розвитку” Ортега -і-Гасет” за підтримки Програми  “V-Lead з Європою”