Проведення навчальних тренувань з питання цивільного захисту у школі

Проведення навчальних тренувань з питання цивільного захисту у школі

13.11.2019 Заходи 0
На виконання наказу директора Токмацької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4 імені Віри Назарівни Нерез від 11.11.2019 року № 97 Бобринок В.А. «Про проведення навчальних тренувань з питання цивільного захисту у школі» та з метою підвищення пожежної та техногенної безпеки, відпрацювання дій учасників навчального процесу при виникненні пожежі у школі було проведено протипожежне тренування.
У навчанні приймав участь аварійно-рятувальний підрозділ Токмацького МРС ГУ ДСНС України у Запорізькій області. Тренування складалося з двох частин: теоретичної та практичної.
Під час тренувань було проведено навчання з учнями школи з загальних питань пожежної безпеки.
Представник Токмацького МРС ГУ ДСНС України у Запорізькій області Соболь Марина Юріївна провела навчання з питання організаційних правил поведінки під час пожежі, відповідала на питання учнів, провела екскурс у будні рятувальників.