Зустріч учнів закладу з представниками Токмацької ювенальної превенції

Зустріч учнів закладу з представниками Токмацької ювенальної превенції

12.02.2021 Заходи Наші Досягнення 0

З метою попередження правопорушень злочинності, насильства, булінгу, запобігання дитячій бездоглядності і жорстокого поводження з дітьми, здійснення правоосвітницької роботи в закладі  з учнями та батьківською громадськістю, роботи з пропаганди здорового способу життя, попередження наркоманії, токсикоманії, у ЗЗСО№4  12 лютого 2021 року відбулася зустріч з представниками Токмацької ювенальної превенції, старшим лейтенантом, інспектором Ковальським В.О та помічником дільничої поліції, старшим сержантом Чертковим О.В.  Під час проведення зустрічі були обговорені питання заборони самовільних уходів з дому, профілактики насильства серед школярів та в їх родинах, заборони пропусків уроків без поважних причин, відповідальності батьків за неналежне виховання дітей, профілактики шкідливих звичок у школярів, кримінальної відповідальності неповнолітніх за скоєння злочинів тощо.