Загальношкільний захід “Я пишаюсь, мій брате тобою. Ти пішов в бій – всіх нас захищати!”

16.10.2019 Виховна робота Заходи 0

З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників Вітчизни 11.10.2019 року напередодні Дня святкування Захисника України, в школі відбулася зустріч учнів з учасником бойових дій Сорокою Юрієм Анатолійовичем, героєм-земляком.

Учні школи радо вітали воїна, який розповів про військові події. Присутні з хвилюванням слухали розповідь воїна-земляка про нелегкі будні на сході України,  про свої успіхи та невдачі, про тих, хто загинув на полі бою та вшанували пам’ять про них. Учні задавали питання про умови перебування в місцях бойових дій, про закінчення війни, про ставлення місцевих жителів до воїнів. Поділилися власними думками про становище на Сході України,  висловили теплі й щирі побажання  бійцю.

У ході зустрічі панувала атмосфера патріотизму і довіри. Школярів надихнув запал воїна, його прагнення захищати Батьківщину і віра в перемогу.