“День Чорнобильської трагедії і Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф”

28.04.2021 Заходи 0
26 квітня – День Чорнобильської трагедії і Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф, що був запроваджений у вересні 2003 року. Це день, який назавжди змінив історію Чорнобильської АЕС. День, який сколихнув увесь світ та змінив ставлення до використання мирного атома. День, який змінив долі сотень тисяч людей.
Із плином часу аварія на Чернобильській АЕС забувається чи просто згадка про неї стає менш болючою. Змінюються покоління. Діти початку дев’яностих XX століття дуже відрізняються від покоління кінця десятих XXI. Для останніх – це здебільшого проблема зі сторінок підручника історії, а не реальний страх перед повторенням трагедії.
Тематичні уроки, які відбулися в ЗЗСО № 4 в онлайн- режимі, присвячені Дню пам’яті Чорнобильської трагедії та Дню вшанування учасників ліквідації її наслідків, мають не залякувати школярів, а навчають робити висновки та не допускати такого у майбутньому.