Гурткова робота в дії

Гурткова робота в дії

03.05.2019 Виховна робота 0

Відомо, що основу навчально-виховної роботи в школах становлять обов’язкові заняття, під час яких навчання і виховання проводяться систематично, під
постійним керівництвом наставників. Не менш важливою, на наш погляд, є поза-
класна робота учнів, якою також треба вміло керувати. Нещодавно до нашої школи завітав токмачанин, депутат Токмацької міської ради, підприємець,  людина з особистими захопленнями- Куцериб Володимир Андрійович. За мету було поставлено спілкування з учнями школи, розповідь та детальне заглиблення, поширення знань з фізики та інформатики. Володимир Андрійович запропонував старшокласникам прийняти участь у роботі технічного гуртка  “Квант”.

Розповів, що в позаурочний час учні зможуть з успіхом для себе використати набуті знання з
формування експериментальних умінь і навичок: уміння
спостерігати, уміння виконувати досліди, уміння здійснювати вимірювання,
уміння аналізувати результати досліду та робити висновки. Всі ці знання
необхідні учням у подальшому житті. Школярі з цікавістю слухали, ставили запитання, на які отримували чітку та змістовну відповідь Володимира Андрійовича, життєвим захопленням якого є фізико-технічний напрямок.