Домой / Виховна робота / Шкільний турнір з настільного тенісу

Шкільний турнір з настільного тенісу

Займатися спортом — сьогодні у тренді. Багато успішних людей левову частку свого часу проводять саме у тренажерних залах, спортивних майданчиках чи бігових доріжках.  Вже упродовж багатьох років теніс залишається одним із найпрестижніших, красивих і популярних видів спорту. Вважається, що саме він розвиває наполегливість та стійкість. Але найголовніше — теніс допомагає зберегти наше здоров’я.  З метою популяризації здорового способу життя в школі було проведено турнір з настільного тенісу. В змаганні прийняли участь учні 4-9 класів під керівництвом вчителя фізичного виховання Будицької Яни Олегівни.

А ще теніс розвиває реакцію і увагу, покращує координацію рухів. Сприяє розвитку стратегічного мислення, допомагає  стати більш енергійною і наполегливою людиною. Отож, якщо обирати, яким спортом зайнятися, пропонуємо  теніс, адже у здоровому тілі здоровий дух! Починати ніколи не пізно.