Тиждень дитячої книги у школі

Тиждень дитячої книги у школі

24.04.2019 Виховна робота 0

Змістовно пройшов Всеукраїнський тиждень книги на базі шкільної бібліотеки. У цей період проходили різноманітні заходи, спрямовані на залучення учнів школи до невичерпних  джерел знань, прищеплювання дітям уміння самостійно працювати з книгою, аналізувати, робити висновки з прочитаного, виховувати любов і повагу до книги. Шкільним бібліотекарем Солонніковою Тетяною Олександрівною було розроблено ряд зустрічей, бібліотечних годин, літературних вікторин, ігор-подорожей. Педагог – організатор Сазонова Наталія Вікторівна, класні керівники : 1 клас-Лобанова Таісія Юріївна, 2 клас – Пшенична Світлана Федорівна, 8 клас – Єльфімова Любов Іванівна, 9 клас- Ганєва Елліна Володимирівна разом з учнями складали асоціативний кущ, взяли участь у весняній вікторині, відгадували назви квітів, а також дізнавалися про квіти, що вони символізують та їхні лікарські властивості, подорожували стежками творів письменників, складали літературні портрети улюблених героїв, розгадували інтерактивний кросворд “З якої ми казки”,переглянули відеофільм “Русалонька”.

“Весна іде красу несе, і цій красі радіє все”.

” По сторінках казок Андерсена”

“Пан Коцький”

“Книга в гості запросила”