Домой / Виховна робота / ПРОФІЛАКТИКА ПРАВОПОРУШЕНЬ СЕРЕД НЕПОВНОЛІТНІХ

ПРОФІЛАКТИКА ПРАВОПОРУШЕНЬ СЕРЕД НЕПОВНОЛІТНІХ

Правопорушення, здійснені неповнолітніми, — це небезпечне соціальне явище, оскільки, по-перше, негативно впливають на формування особистості; по-друге, завдають значної шкоди суспільству через втрату трудових ресурсів, по-третє, відіграють значну роль у формуванні рецидивної злочинності .

Відповідно цієї тематики 22 травня 2019 року у школі відбувся виховний захід, уроки — зустрічі з представниками правоохоронних органів міста з метою ознайомлення учнів школи з наслідками скоєння правопорушень, правову відповідальність яку несуть підлітки у разі неправомірних дій. З підлітками спілкувались представники ювенальної превенції  Токмацького відділу поліції- старший інспектор Щербінка Юрій Сергійович та помічник дільничого Чертков Олександр Вікторович , які в змістовній формі ознайомили учнів  з чинниками  ризику та  напрямами профілактики правопорушень.