Домой / Виховна робота / Відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім’ї у школі

Відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім’ї у школі

З нагоди святкування Дня матері та Міжнародного дня сім’ї в школі проведено ряд заходів.  Заходи було проведено з метою  зосередження на моральній культурі, формування почуття любові, відповідальності,  стимулювання до проявів поваги власної сім’ї.

Літературно-музичний калейдоскоп «Якщо говорити між нами, то все починається з мами…» для учнів 2-3 класів. Організаторами цього виховного заходу були: класний керівник 2 класу Пшенична Світлана Федорівна та бібліотекар школи Солоннікова Тетяна Олександрівна

.

Майстер-клас  «Подарунок для матусі. Вернісаж пейзажної флористики», під керівництвом вчителя мистецтва Гончаренко Руслана Юрійовича  для учнів 3-8 класів.

Майстер-клас  з виготовлення сувеніру «Магніт в техніці топіарій. Дерево щастя» під керівництвом вчителя з трудового навчання Ганєвої Елліни Володимирівни для учнів 9 класу.