Домой / Різне / Семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи

Семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи

16 грудня 2016 року на базі ЗОШ № 4 відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми: » Національно-патріотичне виховання в системі роботи школи»

Мета семінару:познайомити учасників з системою роботи школи

Семінар складався з трьох блоків:

1.Інформаційно-презентаційна частина

1.Виступ ЗДНВР Н.Г.Пахолок «Національно-патріотичне виховання як складова загального навчального процесу»2. Т.І.Кумова, вчитель початкових класів, «Виховання національної самосвідомості учнів початкових класів».3.А.М.Грищенко,вчитель історії»Історико-краєзнавча робота у формуванні громадянських компетенцій учнів»

2.Практичний блок

1.Урок природознавства в 3 класі вчитель ,Г.В.Токарєва «Різноманітність рослин у природі»

2.Урок зарубіжної літератури в 6 класі,вчитель Л.І.Єльфімова «Традиції,обряди та звичаї українського народу в повісті М.В.Гоголя «Вечори  на хуторі близь Диканьки».

3.Урок історії в 8 класі,вчитель А.М.Грищенко»Утворення козацької держави».

4.Урок інформатики в 9 класі,вчитель К.В. Подліпенко «Уведення редагування  та форматування даних у середовищі табличного процесора»

5.Виховна година в 4 класі,вчитель С.Ф.Пшенична «Моє ім’я-Батьківщина»

3.Майстер-клас

«Новорічний подарунок» провела вчитель трудового навчання ,керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва О.М.Оксамитна.