30.11.2017 Різне 0

Семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи

16 грудня 2016 року на базі ЗОШ № 4 відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми: ” Національно-патріотичне виховання в системі роботи школи”

Мета семінару:познайомити учасників з системою роботи школи

Семінар складався з трьох блоків:

1.Інформаційно-презентаційна частина

1.Виступ ЗДНВР Н.Г.Пахолок “Національно-патріотичне виховання як складова загального навчального процесу”2. Т.І.Кумова, вчитель початкових класів, “Виховання національної самосвідомості учнів початкових класів”.3.А.М.Грищенко,вчитель історії”Історико-краєзнавча робота у формуванні громадянських компетенцій учнів”

2.Практичний блок

1.Урок природознавства в 3 класі вчитель ,Г.В.Токарєва “Різноманітність рослин у природі”

2.Урок зарубіжної літератури в 6 класі,вчитель Л.І.Єльфімова “Традиції,обряди та звичаї українського народу в повісті М.В.Гоголя “Вечори  на хуторі близь Диканьки”.

3.Урок історії в 8 класі,вчитель А.М.Грищенко”Утворення козацької держави”.

4.Урок інформатики в 9 класі,вчитель К.В. Подліпенко “Уведення редагування  та форматування даних у середовищі табличного процесора”

5.Виховна година в 4 класі,вчитель С.Ф.Пшенична “Моє ім’я-Батьківщина”

3.Майстер-клас

“Новорічний подарунок” провела вчитель трудового навчання ,керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва О.М.Оксамитна.