COVID-19. Що ми робимо для здорового середовища

COVID-19. Що ми робимо для здорового середовища

07.09.2020 Інформація для батьків Інформація про заклад Навчальний процес Різне 0

Безпека у Школі

• Всі працівники закладу проходять температурний скринінг на початку дня, до роботи допускаються тільки ті,в кого температура не вища за 37 градусів.
  • Біля дверей розміщені спеціальні дезінфекційні санітайзери, а також урни для утилізації одноразових масок.
  • Вхід до Школи батьків та гостей обмежено.
  • Під час карантину ми не проводимо масові заходи.
  • За межами класу ми використовуємо маски: одноразові або багаторазові за умови правильної експлуатації (зміна що дві години, щоденне прання та прасування). Учні початкової школи маски не використовують.
  • Шкільна група подовженого дня також проводиться з урахуванням усіх заходів безпеки під час адаптивного карантину.

Безпека під час уроків

• Протягом дня в закладі проводиться додаткове прибирання, а також провітрювання класів після кожного уроку.
  • Деякі уроки проводяться надворі.
  • Всі спільні локації промарковані для забезпечення соціальної дистанції.
  • Класні керівники регулярно нагадують дітям про правила поведінки як усно, так і через спеціальні інформаційні постери.

Харчування

• В їдальні забезпечено достатню кількість місць з урахуванням дистанції. Між прийомами їжі здійснюється провітрювання. Всі співробітники, які працюють з продуктами, дотримуються правил безпеки в умовах адаптивного карантину.