Home / Різне / Зустріч з представниками ювенальної превенції.

Зустріч з представниками ювенальної превенції.

18 листопада 2019 року в нашій школі відбулась зустріч з представниками ювенальної превенції.

Учні школи уважно слухали розповідь правоохоронців про особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, види і підстави адміністративної відповідальності малолітніх осіб. Працівники поліції дали змістовні відповіді на запитання, які виникали у учнів під час бесіди. Окрім загальної теорії, під час правової бесіди поліцейські нагадали дітям і основні правила безпечної поведінки, розповіли про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність, і як їх уникнути.

Директор школи Бобринок В.А  подякувала працівникам поліції за проведену інформаційно-роз’яснювальну роботу та наголосила, що краще попередити будь яку неприємну ситуацію, а ніж потім її вирішувати.