1 Вересня!

1 Вересня!

06.09.2021 Заходи Різне 0
День знань – це перший дзвоник у школі і хвилювання, море квітів і білих бантів, і, звичайно, традиційні уроки миру. Це довгоочікуваний день для тих, хто вперше переступить шкільний поріг. Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас.
Тож традиційно і в ЗЗСО #4 відзначили це свято цікаво та креативно. Директорка закладу, Бобринок Вікторія Анатоліївна, привітала учнів з початком нового навчального року, відзначила золотими та срібними сертифікатами учасників природничого конкурсу “Колосок”. Для здобувачів було організовано проходження квесту з навчальних дисциплін, а також проведення уроку миру присвяченого 30-річниці Дню Незалежності України.
Вітаємо всіх учасників освітнього процесу з Першим Вересня! Нехай шкільні дні будуть наповнені радістю та приємними новинами, гарними оцінками, цікавими проєктами та веселими друзями!