Наше дозвілля.

Наше дозвілля.

21.09.2021 Заходи Різне 0

Здавалося, тільки ось святкували початок навчального року, а вересень вже скоро й закінчиться. Але ж так хотілося б хоч на один день повернутися в літо!
І вирішили ми організувати екскурсійну поїздку школярів та вчителів до м. Бердянську. Вирішили і напередодні Дня міста вирушили у дорогу. Допомогли нам швидко і з комфортом дібратися та пересуватися містом ФОП Сухоруков. Дякуємо!
З учнями ми відвідали ботанічний сад, зоокуточок “Акваріум”. Не тільки дітворі, а й дорослим було корисно дізнатися багато нового про рослини( навіть кімнатні), та тварин. А скільки радості та захвату викликав виступ дельфінів, морських котиків та левиці у дельфінарії “Немо”! Це не описати, потрібно тільки подивитися.
І, звичайно ж, були на одному з бердянських пляжів– ” хоч ніжки вмочити!”. Прогулялися містом– таким затишним і спокійним восени.
На згадку від екскурсії залишилися сувеніри, фото, відео, і ,звичайно ж, ціле море позитивних емоцій. Літо і Бердянськ, до побачення!