Home / Інформація для батьків / НУШ Нова українська школа

НУШ Нова українська школа

Україна

ТОКМАЦЬКА МІСЬКА РАДА

Запорізької області

Токмацька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4

ім. В.Н. Нерез

71702, Запорізька обл., м. Токмак, вул. Серьогіна, 2, тел. 2-22-81

school04osvita.tokmak@gmail.com

НАКАЗ № 45 від 30.05.2019

Про зарахування учнів

до 1 класу 2019/2020 навчального року

 

 

Відповідно до абзацу першої частини третьої статті 18 Закону України “Про загальну середню освіту”, наказу МОН України від 16.04.2018р. № 367 “Про затвердження Порядку зарахування,відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньї освіти” та на підставі заяв батьків, медичних карток, копій свідоцтв про народження дітей

НАКАЗУЮ :

  1. Зарахувати учнів до 1 класу на 2019/2020 навчальний рік в кількісному складі – 17 ( додаток № 1).
  2. Ознайомити педагогічний колектив та представників батьківської громади з Проектом для обговорення плану впровадження Нової української школи до 2020 року та з наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 р. № 367 « Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти ».
  3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

В.о.директора школи                              Н.Г.Пахолок

 

 

 

  Додаток № 1

     до наказу по школі

     від 30.05.2019р. № 45

 

Кількісний та персональний склад учнів 1 класу

по ЗОШ № 4

 

з/п

П.І.Б. учня Дата народження Домашня адреса
1. Бобринок Маргарита Вадимівна 07.12.13р. Василя Вишиваного, 272/44
2. Будицький Звахар Олегович 07.11.13р. Короленко, 59
3. Булдаков Ігор Геннадійович 07.11.12р. Гришунова,36
4. Бражник Макар Віталійович 22.10.13р.  9 січня, 48
5. Войтов Дмитро Олексійович 01.12.12р. Широка,50-б
6. Верес Радмир Миколайович 29.08.13р. Короленко,108
7. Гарбуз Єгор Сергійович 10.07.13р. пер. Зелений, 18
8. Гейжа Єгор Геннадійович 27.02.12р. Вокзальна,119-а
9. Камнєва Тетяна Сергіївна 20.06.12р. 19 січня,62
10. Коваль Марія Олександрівна 27.03.13р. Гагаріна,23/19
11. Лісняк Кирило Олексійович 08.11.12р. 14 вересня,3/21
12. Рухляда Арсеній Івановч 21.09.12р. Короленко,56
13. Спаі Артем Віталійович 11.09.12р. Серьогіна,6/18
14. Тихонова Олександра Сергіївна 18.11.12р. Українська,14
15. Федоров Михайло Станіславович 05.06.13р. Вокзальна, 127
16. Швидкий Максим Радіонович 30.08.13р. Українська, 15
17. Шкуродода Максим Сергійович 12.11.12 Енгельса, 38