Новини
Домой / Навчальний процес / Організація інклюзивного навчання у навчально-виховному процесі школи

Організація інклюзивного навчання у навчально-виховному процесі школи

Благодійний фонд Порошенка спільно із Міністерством освіти і науки України розпочав реалізацію експерименту «Розвиток інклюзивного освітнього середовища у Запорізькій області» (наказ Міністерства освіти і науки України № 836 від 15.07.2016).

Керівник експериментального проекту: Марина Порошенко – голова Благодійного фонду «Порошенка».

Інклюзивне навчання — це комплексний процес забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами шляхом організації їх навчання у загальноосвітніх навчальних закладах на основі застосування особистісно орієнтованих методів навчання, з урахуванням індивідуальних особливостей навчально-пізнавальної діяльності таких дітей» (Концепція розвитку інклюзивної освіти. Наказ МОН від 01.10.2010 № 912). З метою забезпечення рівного доступу до якісної освіти в нашій школі було створено клас з інклюзивною формою навчання та організацію в ньому освітнього процесу (наказ міського відділу освіти від 11.10.2018р. №202).